Jaki plan mam wybrać ?

Pro Sport System zawsze daje więcej niż inni i nasze plany różnią się 4 detalami. Liczba zawodników, liczba trenerów, liczba administratorów i ilość oddziałów akademii. Tak więc jeżeli masz w akademii więcej niż 150 zawodników i więcej jak 5 trenerów to przyjrzyj się planowi PRO lub EXECUTIVE. Jeśli planujesz rozwój swojej akademii to w każdej chwili będziesz mógł przejść na wyższy plan.

Czy korzystanie z okresu próbnego wiąże się z opłatami ?

Okres próbny jest całkowicie bezpłatny. Przetestuj nasz system zarządzania akademią sportową i sprawdź jak bardzo ułatwi Ci codzienne prowadzenie Twojej Akademii

Wybrałem plan dla mojej Akademii jak zacząć ?

Cieszymy się z tego powodu 🙂 Kliknij w przycisk "wypróbuj bezpłatnie" uzupełnij formularz i w ciągu 48 h aktywujemy dla Ciebie Pro Sport System

Czy dostanę stronę internetową dla swojego klubu ?

Tak oczywiście ! Wybierz jeden z dostępnych szablonów akademii, który najbardziej Ci odpowiada, my go dostosujemy pod  Twój brand i wszelkie niezbędne informacje.

Na czym polega automatyczny sklep Akademii ?

Oddajemy w Twoje ręce sklep internetowy z odzieżą sportową w kolorystyce i brandem Twojej Akademii oraz gadżetami klubowymi. Wszystko z brandem Twojej Akademii. Całą logistyką, fakturami, obsługą klienta zajmuje się zespół sprzedażowy Pro Sport System, a Ty dostajesz 50 % z marży od każdej sprzedaży. W swoim panelu będziesz widział aktualną sprzedaż, ilość zamówień, a my rozliczamy się z prowizji raz na miesiąc do każdego 10-tego następnego miesiąca.

Czy w każdej chwili mogę zmienić swój plan miesięczny ?

Tak w każdej chwili możesz zmienić swój plan miesięczny Pro Sport System, wystarczy, że nam to zgłosisz pisząc maila z informacją na office@prosportsystem.com

Kiedy dostęp do systemu mogą mieć rodzice i zawodnicy ?

Natychmiast jak dodamy wszystkich użytkowników do systemu Pro Sport System. Potem użytkownicy będą dodawani już automatycznie.

Nie widzę w ofercie mojego sportu ?

Skontaktuj się z nami, nasz zespół zrobi dla Ciebie odpowiednią wdrożenie i uruchomimy dla Ciebie cały system w ramach standardowego planu, bez ponoszenia przez Ciebie dodatkowych kosztów.

Spodobał mi się Pro Sport System na jaki okres podpsuje umowę?

Rozliczamy się w formie subskrypcji miesięcznej i w każdej chwili możesz zrezygnować.

Karol Klucz

Karol Klucz

CEO of Company
Masz pytania ?

Porozmawiaj
z naszym ekspertem

Umów się na rozmowę

Wybierz datę i godzine

Email

office@prosportsystem.com